Про проект workabox

i3.png

Команда workabox - це команда однодумців, яка робить роздрібну торгівлю простішею.

У той час як інші компанії хочуть захопити всі області бізнесу, ми сконцентрувалися на потребах роздрібної торгівлі. Експерти нашої компанії впровадили безліч проектів у торговельній сфері і розуміють, з якими труднощами ви стикаєтеся щодня.

Тому команда workabox розробила веб - сервіс для автоматизації роздрібної торгівлі. Це «хмарне» рішення дозволяє автоматизувати ваш бізнес за кілька хвилин і без величезних грошових витрат.

Наша мета - зробити роздрібну торгівлю доступною і простою!

Проект workabox - це «хмарне» рішення доступне за моделлю SaaS ( Software as a Service - програмне забезпечення як сервіс ) і «заточене» для роздрібної торгівлі. Робота з додатком проходить через веб - браузер.

Користувачі беруть в оренду програмне забезпечення і несуть незначні періодичні витрати. Дана модель має ряд переваг над «коробочним » програмним забезпеченням:

workabox працює за обмеженою часом триальною бізнес-моделлю. У вас є можливість користуватися програмою впродовж 14 днів. У цей період ви можете використовувати повний функціонал програми, як і в платній версії. Після закінчення даного періоду у вас припиниться доступ до сервісу.

Ніколи роздрібна торгівля не була такою простою!