Рецепт Обладнання 26.03.2015

Комплект торговельного обладнання в оренду – Фіскальна весна!

Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 1 липня 2015 року починають діяти штрафні санкції для ФОП III групи та власників інтернет-магазинів, що не встановили реєстратори розрахункових операцій та не зареєстрували їх у податковій до 30 червня 2015 року.

Ми розуміємо, що в умовах кризи підприємцям може бути складно виплатити всю суму за комплект обладнання одразу.

Саме тому ми пропонуємо послугу оренди в рамках акції «Фіскальна весна з workabox»!

Всього за 799 гривень на місяць ви отримуєте: планшет на windows 8 зі встановленою касовою програмою від workabox; фіскальний принтер; сканер штрих-кодів; кріплення для планшета; базовий пакет послуг хмарного сервісу workabox з підтримкою товарного та грошового обліку, закупівель, продажів, а також програм лояльності та інших інструментів стимулювання збуту.

Послуга оренди комплекту торговельного обладнання стала можливою у співробітництві з Правекс-банком. Даний комплект буде також застраховано, вартість страхування вже включено до пропозиції.

Втім, замість оренди, Правекс-банк може надати кредитну лінію у розмірі до 20 тисяч гривень на придбання торговельного обладнання.

У зв’язку із великою кількістю підприємств (близько 100 тисяч), що потребують встановлення РРО, ми змушені обмежити кількість комплектів, що приймають участь в акції – поспішайте!

Також нагадуємо, що підприємства, що встановлять РРО до 30 червня 2015, будуть звільнені від перевірок до 1 січня 2017 року!

Якщо вам цікавий даний кейс/рецепт і ви хочете застосувати його на практиці просто натисніть на кнопку

Коментарі

Щоб ​​залишити відгук,вам потрібно авторизуватися.