Найпопулярніші
Найкоментованіші
Події та заходи

Запрошуємо Вас відвідати workabox на виставці технологій і обладнання для торгівлі «Марго Магазин 2015»

м. Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б

Вартість: безкоштовно
Заявок на участь 5

З 25 по 27 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться виставка технологій і обладнання для торгівлі «Марго Магазин 2015». Запрошуємо вас відвідати наш стенд.

workabox презентуватиме нові можливості сервісу, які допоможуть роздрібному бізнесу, в умовах кризи, що склалася, втриматися на плаву і побудувати свою мультиканальну роздрібну торгівлю.

В рамках виставки ви дізнаєтеся, як за допомогою сервісу workabox зробити ваш маркетинг по-новому.

Сервіс запропонує цілий набір маркетингових інструментів: дисконтні та накопичувальні картки, подарункові сертифікати, купони на знижку, розпродажі, бонуси. На будь-який смак, колір і покупця. Впровадити програму лояльності також просто.

Ми покажемо вам, як можна вийти за рамки цегляної роздробної торгівлі і відкрити для себе нові канали продажів.

Родзинкою на виставці стане workabox. інфокіоск - електронна вітрина, яка приймає замовлення, зберігає списки бажань, передає відгуки клієнтів і служить відмінною рекламою магазину.

Зможете випробувати на собі новий спосіб для підняття роздрібних продажів, який працює скрізь - QR-промо. Ви вільні у створенні акційних пропозицій, розміщенні на рекламних носіях. Після у вас збережені контакти для клієнтської бази.

І все це - в одному сервісі.

Натисніть на кнопку «Хочу піти» і ми надішлемо вам запрошення на виставку.

До зустрічі!

Коментарі

Щоб ​​залишити відгук,вам потрібно авторизуватися.