Рецепт Лояльність 31.08.2015

Використання RFM-аналізу для збільшення лояльності ваших клієнтів

RFM-аналіз – одна з важливих методик класичного маркетингу, призначена для мотивації і прогнозування поведінки клієнтів.

Рецепт Продажі 31.08.2015

ABC-аналіз як інструмент збільшення продажів у вашому магазині

Метою будь-якого торгового підприємства є отримання прибутку. Для збільшення прибутку необхідно управляти двома ключовими факторами: асортиментом і клієнтами (покупцями).

Рецепт Обладнання 27.04.2015

workabox для малого бізнесу

Фіскалізуйтеся з нами та отримуйте 20% на розвиток свого підприємства!
Рецепт Менеджмент 27.03.2015

Як ефективно управляти роздрібним магазином за допомогою workabox

Підприємці, що лише починають бізнес у сфері роздрібної торгівлі, часто постають перед питанням: як краще організувати роботу свого підприємства? Як вести облік товару та вибудовувати відносини з постачальниками? Як продавати свій товар? А також – як збільшити продажі за допомогою інструментів стимулювання збуту? На ці та інші питання ми спробуємо відповісти далі.

Рецепт Обладнання 26.03.2015

Комплект торговельного обладнання в оренду – Фіскальна весна!

Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 1 липня 2015 року починають діяти штрафні санкції для ФОП III групи та власників інтернет-магазинів, що не встановили реєстратори розрахункових операцій та не зареєстрували їх у податковій до 30 червня 2015 року.

Рецепт Події та заходи 18.02.2015

Запрошуємо Вас відвідати workabox на виставці технологій і обладнання для торгівлі «Марго Магазин 2015»

З 25 по 27 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться виставка технологій і обладнання для торгівлі «Марго Магазин 2015». Запрошуємо вас відвідати наш стенд.

Рецепт Лояльність 13.02.2015

Як залучити покупця або лідогенерація з тролейбусної зупинки

Реальна історія з життя. Один власник бізнесу вирішив продавати в нашій країні годинники відомого зарубіжного бренду за цілком прийнятною ціною. У надії на швидкий успіх його компанія закупила за порадою рекламного агентства кілька бордів та лайтбоксів на прохідних вулицях міста, а також в хороших місцях популярних торгово-розважальних центрів. Але, незважаючи на вжиті заходи, продажі й не намагалися рости стрімкими темпами.

Рецепт Лояльність 14.11.2014

Як поєднати оффлайн- і онлайн-роздрібну торгівлю. Інтеграція workabox з inSales

З даної статті ви дізнаєтесь, як, будучи оффлайн-рітейлером, масштабувати свій бізнес і запустити новий канал продажів - інтернет-магазин, як швидко розгорнути онлай-магазин за допомогою інтеграції сервісу workabox з inSales, про особливості реалізації підтримки інтернет-торгівлі в цьому сервісі, а також ми зупинимося на головних кроках інтеграції сервісів.

Рецепт Технології 31.10.2014

Бути завжди поруч з покупцем - реально! Інтеграція workabox з yoCard

Мобільні технології поступово стають невід'ємною частиною життя для жителів мегаполісів. У 2013 року в нашій країні було приблизно 12 млн. користувачів смартфонів, з яких мобільними додатками користувалося близько 7 млн. чоловік. Прогноз на 2015 рік - збільшення користувачів смартфонів на 110-120%.

Рецепт Технології 20.10.2014

Інтеграція хмарного сервісу workabox з SAP Business One

Сьогодні, в цій статті ми поговоримо про можливість інтеграції системи SAP Business One з хмарним сервісом workabox, як про один із доступних способів, який впливає на зниження вартості автоматизації роздрібної торгівлі.


Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | Слід. Все