Рецепт Менеджмент 27.03.2015

Як ефективно управляти роздрібним магазином за допомогою workabox

Підприємці, що лише починають бізнес у сфері роздрібної торгівлі, часто постають перед питанням: як краще організувати роботу свого підприємства? Як вести облік товару та вибудовувати відносини з постачальниками? Як продавати свій товар? А також – як збільшити продажі за допомогою інструментів стимулювання збуту? На ці та інші питання ми спробуємо відповісти далі.

Рецепт Менеджмент 06.10.2014

3 кроки до нового прибутку!

Виробникам і дистриб'юторам. Як знайти приховані резерви для зростання бізнесу.

Рецепт Менеджмент 01.09.2014

Чи відкривати магазин біля дому? Або як уникнути типових помилок

У вас роздуми ... відкривати чи не відкривати вам магазин біля будинку? Поговорили вже з друзями, які зважилися на цей крок і досить таки успішно. Маючи величезний досвід в роздрібній торгівлі, ми можемо сказати, що ... продуктовий магазинчик біля будинку або м'ясна лавка, в принципі - це вигідний бізнес, навіть для тих, у кого зовсім немає досвіду в торгівлі. Але спочатку у вас будуть питання, можливо, ви будете робити і помилки.

Рецепт Менеджмент 19.08.2014

Мультіканальний рітейл з мінімальними витратами. Реально?

У кожного рітейлера зараз на слуху мультиканальні продажі. Це не просто новомодний тренд, що прийшов до нас з Європи, а непоганий спосіб налаштувати свій бізнес, навіть маленький, на отримання додаткового прибутку при порівняно низьких витратах. Реально?

Рецепт Менеджмент 07.08.2014

Бізнес в хмарі. Як оптимізувати рітейл?

В умовах кризи, що склалася, бізнесу складно втриматися на плаву. Особливо гостро питання «вижити» стає перед дрібною і середньою роздрібною торгівлею, яким щоденно доводиться боротися за кожного клієнта з роздрібними гігантами - супер-, мега-, гіпермаркетами. Покупці, в свою чергу, слідкують за кожною копійкою і думають тричі, перш ніж щось придбати. Більшість віддає перевагу перевіреним рітейлерам. Але добра половина готова поступитися цим рішенням на користь магазинів, які дають певні переваги: знижки, подарунки, швидке обслуговування. Тому рітейлерам необхідно підлаштовуватися під бажання клієнтів, а значить, щось міняти в управлінні своїм бізнесом.

Рецепт Менеджмент 14.05.2014

Крадіжки в магазині

Крадіжки в магазині- проблема, з якою рано чи пізно стикається будь-який власник магазину. Крадуть все: продукти харчування, одяг, побутову техніку. Серед охоронців столичних магазинів ходить байка про літню даму, якій майже вдалося винести під шубою розібраний на запчастини пилосос. За найскромнішими оцінками, тільки за 2013 збиток від крадіжок в українських магазинах роздрібної торгівлі перевищив мільярд гривень. Приблизно 1% прибутку кожного магазину втрачається через крадіжки.