Рецепт Лояльність 31.08.2015

Використання RFM-аналізу для збільшення лояльності ваших клієнтів

RFM-аналіз – одна з важливих методик класичного маркетингу, призначена для мотивації і прогнозування поведінки клієнтів.

Рецепт Продажі 31.08.2015

ABC-аналіз як інструмент збільшення продажів у вашому магазині

Метою будь-якого торгового підприємства є отримання прибутку. Для збільшення прибутку необхідно управляти двома ключовими факторами: асортиментом і клієнтами (покупцями).

Рецепт Обладнання 27.04.2015

workabox для малого бізнесу

Фіскалізуйтеся з нами та отримуйте 20% на розвиток свого підприємства!
Рецепт Менеджмент 27.03.2015

Як ефективно управляти роздрібним магазином за допомогою workabox

Підприємці, що лише починають бізнес у сфері роздрібної торгівлі, часто постають перед питанням: як краще організувати роботу свого підприємства? Як вести облік товару та вибудовувати відносини з постачальниками? Як продавати свій товар? А також – як збільшити продажі за допомогою інструментів стимулювання збуту? На ці та інші питання ми спробуємо відповісти далі.

Рецепт Обладнання 26.03.2015

Комплект торговельного обладнання в оренду – Фіскальна весна!

Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 1 липня 2015 року починають діяти штрафні санкції для ФОП III групи та власників інтернет-магазинів, що не встановили реєстратори розрахункових операцій та не зареєстрували їх у податковій до 30 червня 2015 року.

Рецепт Лояльність 13.02.2015

Як залучити покупця або лідогенерація з тролейбусної зупинки

Реальна історія з життя. Один власник бізнесу вирішив продавати в нашій країні годинники відомого зарубіжного бренду за цілком прийнятною ціною. У надії на швидкий успіх його компанія закупила за порадою рекламного агентства кілька бордів та лайтбоксів на прохідних вулицях міста, а також в хороших місцях популярних торгово-розважальних центрів. Але, незважаючи на вжиті заходи, продажі й не намагалися рости стрімкими темпами.

Рецепт Лояльність 14.11.2014

Як поєднати оффлайн- і онлайн-роздрібну торгівлю. Інтеграція workabox з inSales

З даної статті ви дізнаєтесь, як, будучи оффлайн-рітейлером, масштабувати свій бізнес і запустити новий канал продажів - інтернет-магазин, як швидко розгорнути онлай-магазин за допомогою інтеграції сервісу workabox з inSales, про особливості реалізації підтримки інтернет-торгівлі в цьому сервісі, а також ми зупинимося на головних кроках інтеграції сервісів.

Рецепт Технології 31.10.2014

Бути завжди поруч з покупцем - реально! Інтеграція workabox з yoCard

Мобільні технології поступово стають невід'ємною частиною життя для жителів мегаполісів. У 2013 року в нашій країні було приблизно 12 млн. користувачів смартфонів, з яких мобільними додатками користувалося близько 7 млн. чоловік. Прогноз на 2015 рік - збільшення користувачів смартфонів на 110-120%.

Рецепт Технології 20.10.2014

Інтеграція хмарного сервісу workabox з SAP Business One

Сьогодні, в цій статті ми поговоримо про можливість інтеграції системи SAP Business One з хмарним сервісом workabox, як про один із доступних способів, який впливає на зниження вартості автоматизації роздрібної торгівлі.

Рецепт Менеджмент 06.10.2014

3 кроки до нового прибутку!

Виробникам і дистриб'юторам. Як знайти приховані резерви для зростання бізнесу.

Рецепт Менеджмент 01.09.2014

Чи відкривати магазин біля дому? Або як уникнути типових помилок

У вас роздуми ... відкривати чи не відкривати вам магазин біля будинку? Поговорили вже з друзями, які зважилися на цей крок і досить таки успішно. Маючи величезний досвід в роздрібній торгівлі, ми можемо сказати, що ... продуктовий магазинчик біля будинку або м'ясна лавка, в принципі - це вигідний бізнес, навіть для тих, у кого зовсім немає досвіду в торгівлі. Але спочатку у вас будуть питання, можливо, ви будете робити і помилки.

Рецепт Менеджмент 19.08.2014

Мультіканальний рітейл з мінімальними витратами. Реально?

У кожного рітейлера зараз на слуху мультиканальні продажі. Це не просто новомодний тренд, що прийшов до нас з Європи, а непоганий спосіб налаштувати свій бізнес, навіть маленький, на отримання додаткового прибутку при порівняно низьких витратах. Реально?

Рецепт Менеджмент 07.08.2014

Бізнес в хмарі. Як оптимізувати рітейл?

В умовах кризи, що склалася, бізнесу складно втриматися на плаву. Особливо гостро питання «вижити» стає перед дрібною і середньою роздрібною торгівлею, яким щоденно доводиться боротися за кожного клієнта з роздрібними гігантами - супер-, мега-, гіпермаркетами. Покупці, в свою чергу, слідкують за кожною копійкою і думають тричі, перш ніж щось придбати. Більшість віддає перевагу перевіреним рітейлерам. Але добра половина готова поступитися цим рішенням на користь магазинів, які дають певні переваги: знижки, подарунки, швидке обслуговування. Тому рітейлерам необхідно підлаштовуватися під бажання клієнтів, а значить, щось міняти в управлінні своїм бізнесом.

Рецепт Лояльність 28.07.2014

Як подолати кризу? Відмовитися від магазину? Або ...

Наївно думати, що існує універсальний рецепт успіху, який дасть 100% гарантію і підійде всім рітейлерам під час кризи. Безумовно, керівнику потрібно довіряти своїй бізнес-інтуїції і дивитися на ситуацію з усіх кутів. Чого не варто робити, так це дотримуватися кліше і ховати голову в пісок, не помічаючи проблем. Ви запитаєте: як отримати цей свіжий погляд? Розглянемо ситуацію на прикладі українських рітейлерів.

Рецепт Лояльність 15.07.2014

Візьміть і зробіть! Дисконтна карта за 30 хвилин.

Сьогодні приблизно 14,5% населення Землі має хоча б одну дисконтну карту. Це 650 млн. чоловік, Дана цифра щорічно збільшується на 12%. В Україні одну дисконтну карту мають 72% жителів міст з населенням від 100 000 чоловік і цей показник також досить стабільний протягом останніх трьох років.

Сообщение 1 - 15 из 29
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец Все