Рецепт Продажі 31.08.2015

ABC-аналіз як інструмент збільшення продажів у вашому магазині

Метою будь-якого торгового підприємства є отримання прибутку. Для збільшення прибутку необхідно управляти двома ключовими факторами: асортиментом і клієнтами (покупцями).

Рецепт Продажі 06.06.2014

«Омніканальність: бути чи не бути? Нова епоха роздрібної торгівлі»

Сьогодні всі говорять про новий атрибут сучасної роздрібної торгівлі і обговорюють "omni-channel". Це продовження концепції multi-channel і відповідь на питання: «Що ж таке ефективна мультиканальність?». Її завдання - об'єднати різні канали, такі як веб-сайти, програми, соціальні мережі, електронні купони, флеш-продажі, pop-up-магазини та інше, в одне ціле.

Рецепт Продажі 07.04.2014

Відео урок: Сучасна роздрібна торгівля за 20 хвилин

Саме стільки часу вам знадобиться, щоб самостійно розгорнути ваш магазин в сервісі workabox. За ці 20 хвилин ви встигнете пройти весь цикл бізнес-процесів від реєстрації до друку першого чека.

Рецепт Продажі 07.04.2014

Нетрадиційне рішення для мультиканальної роздрібної торгівлі

Роздрібна торгівля - це складний механізм, головною метою якого - задовольняти потреби покупців. Для цього задіюються безліч різноманітних каналів продажів: традиційних і нетрадиційних

Рецепт Продажі 24.03.2014

Стань наймоднішим рітейлером на речовому ринку, і люди до тебе потягнуться

Ця стаття присвячується власникам роздрібних точок на ринку, які адекватно ставляться до корисних змін, розуміють, що нічого постійного в цьому світі не буває. З'їздивши нещодавно на ринок (давно там не була), побачила зовсім не втішну картину. Елементарні принципи і закони рітейлу «відпочивають». Продають, як правило, реалізатори, вкрай неусмішливі й замкнуті люди.

Рецепт Продажі 03.03.2014

«Час – це гроші». Як прискорити обслуговування клієнтів на касі

І ось як буває: в магазині - лічені покупці, персонал мало не засинає від нудьги ... І раптом - як налетять покупці! І всі поспішають, і всі нервують, і у всіх купюра велика! .. Та що ж це? І як з цим боротися?

Рецепт Продажі 03.03.2014

workabox. за 20 хвилин до першого чека

Ви не повірите, що за 20 хвилин можна самостійно розгорнути ваш магазин в сервісі workabox? Це легко і просто. Цього часу дійсно достатньо для освоєння сервісу. Давайте спробуємо зробити це разом і переконаємось, що це працює.