Рецепт Продажі 03.03.2014

workabox. за 20 хвилин до першого чека

Ви не повірите, що за 20 хвилин можна самостійно розгорнути ваш магазин в сервісі workabox? Це легко і просто. Цього часу дійсно достатньо для освоєння сервісу. Давайте спробуємо зробити це разом і переконаємось, що це працює.

Отже, з чого почати?

Крок 1. Зареєструйтеся. Оберіть тарифний план. Створіть структуру своєї компанії. Позначте ступінь підпорядкування.

Заводимо дані про представництва, роздрібні торгові точки, склади. Якщо ви володієте франчайзинговою мережею, то просто в обліковій моделі підприємства відобразіть франчайзингові ланки.
Крок 2. Визначте групи співробітників, додайте нових користувачів і встановіть для них права доступу.

Набір прав встановлює адміністратор. Він же визначає, у кого який доступ до операцій, товарів і типів документів.Крок 3. Визначте структуру номенклатурного довідника для вашої роздрібної торгівлі. Наповніть його номенклатурою.

Це головна частина роздрібної торгівлі. Йому потрібно приділити максимум уваги. У workabox номенклатурний довідник створюється двома способами:

  • вручну заносите товари;
  • імпортуєте список товарів з файлу Excel.

Крок 4. Отримайте товар у постачальників і розподіліть його по складах і РТТ.

Додайте постачальників. Сформуйте замовлення. Є внутрішні замовлення і замовлення постачальникам. Оформляються вони в документах. Шаблони документів чекають вас у спеціальному довіднику. Додавати товар в документи можна і вручну, і через ваш номенклатурний довідник.
Крок 5 . Сформуйте прайс-листи.

Прайс-листи найпростіше імпортувати з файлу Excel. Виберіть магазини, в яких використовуватиметься даний ПЛ. Про зміну ПЛ працівникові РТТ сервіс повідомить автоматично. Йому необхідно тільки буде роздрукувати цінники.

Крок 6. Оберіть для себе маркетингові інструменти.

Виберіть МІ. Створіть МА. Для цього використовуйте або готові шаблони, або Майстер створення. Після того, як МА створена, можна приступити до процедури емісії.

Крок 7. Встановимо касу. Підключимо і потестуємо обладнання.

Вам потрібен сучасний комп'ютер, ноутбук, планшет, що працюють на iOS, Android або Windows. Встановимо Workabox.Касса (1 хвилина). Підключимо чековий принтер, сканер штрих-кодів. Ви в касі.

Крок 8. Робимо продаж.

Оформляємо продаж через POS-термінал. Ваш касир запросто формує продаж, сканує товар, МІ, клікає на плитку з сумою чека, друкує чек.Вітаємо! У вас перший чек. На всі ви витратили менше 17 хвилин.

Ваш магазин працює. Оцінити перші результати своєї роботи вам допоможе аналітика і звітність в workabox.

Ви отримуєте докладні звіти в будь-який момент, з будь-яких показниками. Загальна інформація про такі показники, як сума продажів, кількість чеків, середній чек і багато іншого.

Враховуючи простоту виконання сервісу, ви без зусиль зможите розібратися з усіма можливостями, слідуючи цій інструкції.

Для більш грунтовного вивчення функціоналу пропонуємо скористатися підручником і пройти сертифікацію від workabox.

Якщо вам цікавий даний кейс/рецепт і ви хочете застосувати його на практиці просто натисніть на кнопку

Коментарі

Щоб ​​залишити відгук,вам потрібно авторизуватися.