Рецепт Технології 31.10.2014

Бути завжди поруч з покупцем - реально! Інтеграція workabox з yoCard

Мобільні технології поступово стають невід'ємною частиною життя для жителів мегаполісів. У 2013 року в нашій країні було приблизно 12 млн. користувачів смартфонів, з яких мобільними додатками користувалося близько 7 млн. чоловік. Прогноз на 2015 рік - збільшення користувачів смартфонів на 110-120%.

Рецепт Технології 20.10.2014

Інтеграція хмарного сервісу workabox з SAP Business One

Сьогодні, в цій статті ми поговоримо про можливість інтеграції системи SAP Business One з хмарним сервісом workabox, як про один із доступних способів, який впливає на зниження вартості автоматизації роздрібної торгівлі.

Кейс Технології 01.07.2014

Крокувати в ногу з прогресом? Досвід роздрібної мережі «Скворечник».

Сьогодні вже ні у кого не має сумніву, що комп'ютер - річ потрібна й корисна. Ми часто, чуємо питання, який ПК оптимальний саме для мене? Наприклад, для ділових зустрічей ідеальними є ноутбук і планшет, а вчені потребують продуктивних комп'ютерних «лабораторій». Те ж саме і з автоматизацією малої, середньої і великої роздробної торгівлі. Компанії, які займаються роздрібним бізнесом, розмірковують не над тим, «бути чи не бути» автоматизації, а над тим, яке саме рішення виявиться найкращим для їх формату бізнесу.

Рецепт Технології 14.03.2014

Як експортувати дані з workabox в 1С

Питання по автоматизації роздрібної торгівлі завжди були актуальні. З появою хмарних сервісів, концепція автоматизації істотно змінилася. Спростився процес переходу до роботи в сервісі і його використання. Практично відсутні витрати на додаткове обладнання, налаштування програмного забезпечення, навчання персоналу.