tree.png

Налаштування

Уявіть собі фруктове дерево взимку. Це ваша роздрібна торгівля на початковому етапі користування сервісом workabox. Перш за все, зробимо ваше дерево зеленим. Починаємо наклеювати листя - створювати робочі елементи бізнесу.

Для цього необхідно:

  • Внести дані про всі магазини та склади;
  • Оформити співробітників, закріпити їх за відповідними торговими точками, надати їм права користувачів;
  • Створити довідник товарів;
  • Створити прайс -лист;
  • Ввести загальні відомості: в якій валюті здійснюється діяльність, чи треба округляти чеки, і якщо треба, то до якого значення, та інше.

Звучить складно, але чорт не такий страшний, як його малюють. З досвіду клієнтів workabox, роздрібний бізнес, в якому є 1 магазин, 1 склад і 3 співробітника повністю налаштувати і підготувати до роботи цілком можливо за півгодини.

Дізнайся про це
Що вам потрібно зробити - так це створити найкращий продукт або сервіс з метою змінити світ. Якщо ви зробите це, ви зможете стати легендою!
procurement.png

Закупівля

Ось і прийшов час фруктовому дереву починати «квітнути». Для цього вам потрібен товар.

Управління закупівлею товарів в workabox відбувається за системою «від А до Ю». «Я» - це оплата рахунку, який виставив постачальник товару. Цю операцію ви робите в банку. Все інше - в workabox.

Перевірка якості товару, перерахунок, звірка товару, що був поставлений за його кількістю, завантаження даних з Excel. Вітаємо вас, закупівля завершена товар на складі. Все просто і швидко.

Таким же чином протягом кількох хвилин оформлюється переміщення товару в магазини і встановленння цін. РТТ готова до роботи. А ви готові витрачати зекономлений час з користю для вашого бізнесу?

Дізнайся про це

Продажі

Для запилення квітучого фруктового дерева потрібні бджоли . Інакше, який сенс від листя і цвітіння? Справа за реалізацією товару.

Здійснити продаж, втім, як і виконати будь-яку іншу дію в workabox просто. Робоче місце касира дозволяє працювати зі сканерами штрих - кодів, чековими принтерами, фіскальними реєстраторами та іншим необхідним для роздрібної торгівлі обладнанням. Продаж займає близько 2-3 секунд.

i1.png

При цьому...

Друк чеку, списання залишків, миттєве відстеження операції в звітах - все це сервіс workabox робить власноруч, економлячи час клієнтів і покращуючи якість їх обслуговування.

Дізнайся про це
Створювати продукт, тільки спираючись на фокус-групи – по-справжньому важко. Найчастіше люди не розуміють, що їм насправді потрібно, поки власноруч їм це не продемонструєш.

Грошовий облік

i2.png

На зростання нашого дерева (роздрібної торгівлі) впливають погодні умови. Це рух грошей. Може світити сонце і «грати» легкий морський бриз - надходження коштів від покупців, а може йти дощ і зриватись ураганний вітер - виплата коштів у випадку з поверненням товару.

Обидві ці погоди (операції) не можуть існувати окремо одна від одної. Вони створюють кругообіг води в природі - обіг коштів в бізнесі.

У workabox ви ведете грошовий облік. Як і інші можливості сервісу - ця зручна і зрозуміла. Функції workabox дозволяють вам створювати:

  • Вихідні платежі (перерахування коштів постачальнику, погашення кредиту, інші виплати);
  • Вхідні платежі (надходження коштів від постачальника за товар, що не був поставлений вчасно, чи інші послуги, нарахування відсотків на рахунок тощо);
  • Внутрішні переміщення грошових коштів (інкасація, внесення розмінної монети в касу тощо).

Перевага workabox в тому, що кожна операція фінансового обліку супроводжується документами. Наприклад, ви створили в сервісі workabox вихідний платіж (готівковий або безготівковий). У вас автоматично створюється платіжне доручення для відправлення в банк. А коли ви перевели його в статус «Завершений», то гроші списалися з обліку.

Таким же чином регулюються всі операції фінансового обліку.

Всю цю інформацію ви отримуєте в режимі реального часу!

Дізнайся про це

marketing.png

Маркетинг

На вашому дереві мало суцвіть? Воно недостатньо привабливе для бджіл? Ситуацію потрібно виправляти і брати все під контроль. Необхідні інструменти для залучення клієнтів.

Як показують дослідження, на привабливість роздробної торгівлі для клієнтів впливають не тільки рівень цін та асортимент. Надзвичайно важливий для покупців - є торговий маркетинг. Подарункові сертифікати, дисконтні карти, накопичувальні знижки - це найкращі інструменти, які збільшують прибуток і лояльність клієнтів.

Без перебільшення, з workabox їх створення є елементарним. Ви отримуєте маркетингові інструменти «дорослої роздрібної торгівлі». Раніше вони були недоступні через високу ціну і складнощі з обліком. Тепер все змінилося.

Дізнайся про це

reports.png

Звіти

Ось з'явилися фруктові плоди на дереві! Зривайте їх скоріше. Час докладніше розглянути результати і дізнатися, чи такі великі і соковиті плоди, як вам хотілося б, і якими вони могли б бути.

Жак Атталі (перший президент Європейського Банку Реконструкції та Розвитку ) говорив: «Бути проінформованим означає мати багато грошей». Ніщо не має такого значення в бізнесі, як достовірна та своєчасна інформація.

Workabox , як сервіс для управління роздрібною торгівлею, надає усі необхідні звіти для ефективної роботи. Ви контролюєте бізнес, оскільки завжди знаєте залишки товару в магазині і на складі, за 6-10 секунд отримуєте аналітику про те, який товар продається найкраще, який магазин приносить вам менше грошей, ніж повинен.

Звіти в workabox - це їжа для роздумів. Їжа, без якої бізнес, як людина без їжі, не може існувати.

Дізнайся про це

Зареєструйся

Щоб вже сьогодні почати безкоштовно
впродовж 14 днів користуватися workabox