denezhnyy-uchet-vxod.jpg

Вхідні платежі в workabox

Вхідні платежі - це надходження коштів. До цієї функції ви вдаєтеся в різних ситуаціях. Наприклад, коли постачальник повертає вам гроші за часткове надходження товару. Або якщо ваш бізнес-партнер перераховує кошти за послуги, які ви йому надаєте (оренда приміщення, наприклад).

Варіантів багато. І всі вони враховуються workabox.

Вхідні платежі (як і вихідні) можуть бути готівковими і безготівковими.

Для створення вхідного платежу в workabox вам знадобиться 1 хвилина. Вибираєте тип операції (готівкова \ безготівкова), відправника, одержувача, рахунок, на який потрібно переказати гроші , та інші параметри.

Це все. Вхідний платіж створений, гроші враховані, відповідні документи роздруковані прямо з workabox.

Час на створення - до 1 хвилини.

Складно? Навряд чи. Тут навіть основи бухгалтерського обліку знати не потрібно.

Спробуйте на практиці створити вхідний платіж в workabox!

denezhnyy-uchet-pay.jpg

Вихідні платежі в workabox

Найчастіше вихідний платіж створюється, коли необхідно сплатити за товар, який буде поставлено. workabox - це сервіс для ведення фінансового обліку , в якому відображаються всі фінансові операції.

Створити вихідний платіж так само просто , як і вхідний. Потрібно заповнити спеціальну форму: вибрати тип операції (готівковий\безготівковий), відправника, рахунок, з якого необхідно списати гроші, одержувача й інше

Тепер можна роздрукувати платіжне доручення. Потрібний вам бланк ви завантажуєте заздалегідь. Після цього ви завжди зможете роздрукувати повністю готовий до відправки в банк документ.

Коли створений документ переведений в статус «Завершеній», гроші списуються з рахунку.

Ведення фінансового обліку в workabox просте і швидке.

Подивіться!

peremeshenie-deneg.jpg

Внутрішні переміщення грошових коштів в workabox

Внутрішнє переміщення - це коли гроші, не залишаючи меж вашого підприємства, переміщуються з одного об'єкта обліку в інший. Об'єктом обліку виступають каси і розрахункові рахунки.

Приклад внутрішніх переміщень грошових коштів:

  • Внесення розмінної монети до каси магазину;
  • Інкасація;
  • Видача готівки з каси для її здачі та інше.

Для створення внутрішнього переміщення грошових коштів у workabox необхідно заповнити спеціальну форму. Тут, на відміну від вхідних і вихідних платежів, не потрібно вибирати тип оплати, бо зрозуміло, що операція готівкова.

Розглянемо операцію на прикладі. Як внести розмінну монету в касу на початку робочого дня?

Потрібно створити внутрішнє переміщення коштів, коли гроші перемістяться з каси підрозділу (може бути як в магазині і називатися «Головна каса РТТ», так і в офісі - це сейф) в касу торгової точки. Призначаєте відповідальних осіб у полі відправник і одержувач.

Після збереження документа ви друкуєте ордер, на якому поставлять підписи відповідальні особи.

Відповідно, скільки робочих кас в вашому магазині, стільки й проводок потрібно зробити.

Ще раз зверніть увагу, що всі операції здійснюються в реальному часі і супроводжуються документами. Кожна операція відразу ж фіксується в workabox.

Ви бачите залишки товарів і будуєте звіти вже з урахуванням операцій виконаних секунду тому. Це своєрідний онлайн-контроль, що виводить управління роздрібним бізнесом на новий рівень.

Закріпить теорію на практиці!

Зареєструйся

Щоб вже сьогодні почати безкоштовно
впродовж 14 днів користуватися workabox