otcheti-pribil.jpg

Товарообіг, прибуток, залишки: звіт за 6 секунд в workabox

Є такий крилатий вислів «Щоб будувати - потрібно знати. Щоб знати - треба вчитися».

У роздрібній торгівлі так само.

Щоб своєчасно замовляти (товар), потрібно знати (про його залишки в магазині і на складі).

Щоб грамотно управляти (бізнесом), потрібно знати (основні показники підприємницької діяльності).

Ця інформація часто виявляється недоступною в потрібний вам момент часу.

  • То директор магазину зайнятий і не може прямо зараз сказати залишки товару;
  • То менеджер пішов раніше за особистими обставинами, не підготувавши для вас звіт про прибуток та товарообіг за минулий тиждень;
  • То у вас (якщо ми говоримо про малий роздрібний бізнес, де ви сам собі і роботодавець, і працівник) просто немає часу скомпонувати і проаналізувати дані в Excel.

Все це призводить до втрати найважливішого в бізнесі - до втрати часу. Чим довше ви чекаєте необхідну інформацію, тим довше приймаєте рішення. Тим менше прибутку отримуєте в кінцевому результаті.

Все взаємопов'язано.

«Який вихід пропонуєте?» - Спитаєте ви і будете праві.

З workabox - звіти про торгівлю всього за 6 секунд.

Автоматизувавши бізнес за допомогою workabox, ви переходите на новий, більш мобільний, більш дієвий спосіб управління бізнесом.

Вам не потрібно телефонувати завскладом, для того, щоб дізнатися залишки товару. Не потрібно в середу чекати, поки менеджер підготує звіт про прибуток до п'ятниці. Не потрібно переносити дані із зошита касира в Excel, щоб зробити більш - менш прийнятний аналіз.

Ви використовуєте workabox – онлайн-сервіс для управління роздрібною торгівлею..

Це означає, що всі бізнес - процеси обслуговуються сервісом workabox. Тепер для отримання потрібного звіту про діяльність РТТ вам потрібно зробити 3 прості кроки:

  • Відкрити ноутбук (включити планшет або комп'ютер).
  • Підключитися до Інтернету.
  • Війти в workabox.

ВСЕ! 6 секунд і головні показники діяльності перед вами. Зайшовши в розділ «ЗВІТИ», ви за ті ж 6 секунд, вказавши потрібній вам період, створюєте потрібний вам звіт.

Коли справа стосується залишків, сервіс workabox, аналізуючи минулі періоди, одразу пропонує вам необхідну для замовлення кількість товару.

Контролюючи бізнес в режимі онлайн і отримуючи необхідну інформацію миттєво, ви значно спрощує роботу, звільняючи свій час.

Який товар краще продавався минулого тижня, а який - ні? Скільки одиниць залишилося в магазинах і чи не настав час провести маркетингову акцію, щоб збільшити обіг неходового товару? Яка торгова точка показала найвищий або найнижчий рівень продажів?

На всі ці питання ви отримуєте відповідь за 6 секунд, просто відкривши workabox.

Спробуйте!

Зареєструйся

Щоб вже сьогодні почати безкоштовно
впродовж 14 днів користуватися workabox