Продаж товару

Каса є найзручнішим способом продажів в workabox і працює на будь-якому комп'ютері або планшеті під управлінням MS Windows 7 і вище. workabox.КАССА підтримує роботу з різноманітним торговельним обладнанням: сканерами штрих-кодів, торговими вагами, чековими принтерами та фіскальними реєстраторами.

Щоб сформувати чек, слід просканувати штрих-код товару або знайти його за кодом, або ж вибрати на екрані каси. Якщо у покупця є дисконтна карта або інший маркетинговий інструмент, його можна також просканувати або ввести штрих-код вручну. При необхідності, можна надати покупцю додаткову «менеджерську знижку».

Для оплати покупки і завершення продажу необхідно натиснути на значок гаманця в лівому верхньому куті програми, вибрати спосіб оплати і натиснути «Сплатити».

Налаштуйте підключене торгове обладнання та принтер в меню «Налаштування» - «Обладнання».

Повернення від покупця

За допомогою workabox.КАССА також можна оформити повернення раніше купленого покупцем товару.

Повернення формується тільки на підставі документа роздрібного продажу. Перш за все, необхідно знайти чек за номером або по даті продажу.

Після вибору чека з'являється можливість відзначити товар, що повертається і, при необхідності, змінити його кількість.

Аналогічна опція доступна через веб-інтерфейс: «Продажі» - «Повернення товарів від покупця».

При поверненні, workabox перевіряє, чи не був даний товар повернуто раніше, і стежить за тим, щоб кількість товару, що повертається не перевищувало кількість проданого у вихідному чеку.

Замовлення від покупця

workabox дозволяє формувати і обробляти замовлення від покупців.

Замовлення можна додати через веб-інтерфейс: «Продажі» - «Замовлення від покупця», а також використовуючи інші канали продажів, наприклад, інтернет магазин або віртуальну вітрину, реалізовану за допомогою workabox.Екран.

Сформоване замовлення від покупця можна оплатити при отриманні товару в торговій точці або при доставці його кур'єром.

Веб-каталог

Розширити канали продажів з workabox дійсно просто. Щоб представити свій товар в інтернеті, досить налаштувати зв'язок роздрібного магазину в workabox та інтернет магазина. При цьому, весь облік ведеться через бек-офіс workabox.

З можливих шляхів реалізації - готова інтеграція з хмарним сервісом InSales, що дозволяє запустити продажи в мережі без програмування, і API для підключення інших сервісів.

Продажі через веб-каталог з кошика потрапляють в «Замовлення від покупця», де їх може обробити менеджер.

Віртуальні вітрини

Щоб не просто рекламувати свій товар, але і відразу продавати його, використовуйте віртуальну вітрину workabox. Прив'яжіть до акційних товарів QR-код і приймайте замовлення задоволених покупців безпосередньо з реклами.

При скануванні QR-коду генерується СМС-повідомлення зі спеціальним номером товару. Замовлення від відправника реєструється в workabox разом з телефонним номером. Залишається тільки передзвонити клієнтові й уточнити час доставки.

Вимірюйте ефективність реклами та залучайте нових клієнтів з віртуальними вітринами workabox.

Зареєструйся

Щоб вже сьогодні почати безкоштовно
впродовж 14 днів користуватися workabox