Номенклатурний довідник

Створення номенклатурного довідника - перше завдання при старті роботи з workabox. Структура номенклатурного довідника в workabox є гнучкою та такою що налаштовується користувачем. Для різних товарних груп структура довідника може відрізнятися.

Налаштування довідника проводиться через меню «Товари, ціни» - підміню «Товари». Вносити і редагувати дані можна як вручну, так і за допомогою імпорту з файлу Excel.

Кожному товару можна привласнити одне або декілька зображень, використовуючи відповідну вкладку.

Товарні групи

Товарні групи дозволяють задати структуру номенклатурного довідника, а також модифікувати її під потреби конкретного рітейлера.

Розмір і кількість товарних груп не обмежена, є можливість створювати підгрупи, переміщати товари між ними, задавати зображення групи, щоб легше знаходити її на екрані каси.

Розумне використання товарних груп значно спрощує роботу з номенклатурним довідником..

Прайс-листи

Управління цінами в workabox здійснюється за допомогою прайс-листів. Прайс-лист формується на основі номенклатурного довідника і також може бути заповнений вручну або імпортований. Кожна торгова точка може мати свій прайс-лист. Зв'язки прайс-листів встановлюються в настройках РТТ. Після зміни цін, співробітник РТТ повинен оновити цінники і виконати операцію «Застосувати ціни».

Прайс-лист використовується для переоцінки товару, для знижок необхідно застосовувати можливості workabox по створенню маркетингових активностей

Моделі

Модель - це набір атрибутів, які визначають один і той же товар, наприклад, фасон.

Товари однакової моделі набувають загальне зображення. Для цього в розділі «Товари, ціни» - «Товарні групи», вкладка «Модель», необхідно відзначити властивості, за якими відбувається угруповання.

Задати, які властивості моделі відображаються на вітрині і в якій черговості, можна у вкладці «Назва моделі».

Модифікатори

Модифікатори - це властивості, що конкретизують товар в межах однієї моделі. Наприклад, це може бути розмір взуття чи колір.

Налаштування модифікаторів проводиться в розділі «Товари, ціни» - «Товарні групи». У вкладці «Властивість» відзначаються параметри-модифікатори, а у вкладці «Модифікатори» задається порядок відображення.

Додати свої значення модифікаторів (наприклад, розміри: «44, 45, 46») можна в меню «Підприємство» - «Призначені для користувача довідники».

Зареєструйся

Щоб вже сьогодні почати безкоштовно
впродовж 14 днів користуватися workabox