WORKABOX ВІД А ДО Я: підручник для початківців

Перед вами збірка детальних інструкцій. Про те, як швидко запустити облік свого роздрібного підприємства. Як уникнути типових помилок рітейлера. На що звернути увагу при використанні продукту. Маса фішек і корисних хитрощів від професіоналів.

Підручник workabox, читайте online! А також дивіться відео уроки!

17. Партнерська програма

17.1. Партнерська програма

17.1. Партнерська програма

Партнерська програма - один з найлегших способів заробити великі гроші. Вона як мінімум окупить ваше перебування в інтернеті, і як максимум – приносить дохід від бізнесу, на створення якого ви не витратили ні цента, за ваше вміння давати слушні рекомендації.

Якщо розламати партнерку на шматочки, як яблуко, то в середині ми побачимо простий і зрозумілий механізм роботи. Продавець надає послугу за гроші. Партнер поставляє тих, хто готовий цю послугу купувати. За поставку продавець ділиться з партнером прибутком. Причому кожен приведений клієнт «позначається» і закріплюється за партнером. Чим більше прибутку клієнт принесе продавцю, тим вище комісія партнера.

Прибуток від клієнта, партнер і продавець ділять у пропорціях, що відповідають внеску кожного в спільну справу. У партнерській програмі workabox ваш заробіток обмежується тільки швидкістю приросту нових клієнтів. Усвідомити це легко, якщо заглибитись у суть продукту.

Workabox - це сучасне і якісне рішення для автоматизації працюючого роздрібного бізнесу. Воно цілком відповідає ринковому попиту. Нормальний, чесний власник контори з продажу чого - завгодно в роздрібну торгівлю, вибере з гущі софта саме і тільки workabox. Тому що workabox - теж чесний, недорогий, адекватний (все потрібне і нічого зайвого) і надійний продукт. Тільки одна деталь відокремлює рітейлера від цього кроку - незнання.

Власник бізнесу шукає workabox, поки workabox шукає власника роздробного бізнесу. Якщо партнер має в розпорядженні цільову базу таких бізнесменів, він може просто скоротити наш час на пошуки один одного. Ми готові платити за прискорення зустрічі з клієнтом до 50 % власного прибутку. Все ясно і прозоро. У потенційного партнера немає жодного приводу відмовлятися від настільки легкого заробітку.

Не відкладайте рішення про співпрацю з нами в довгий ящик. Просто беріть - і робіть гроші. Заробляйте з нами. Заробляйте простіше нас. Реєструйтеся в партнерській програмі прямо зараз.

Залишити відгук

Щоб ​​залишити коментар необхідно авторизуватися або зареєструватися.